Antalyaspor camiası, Hasan Subaşı Tesisleri’nde düzenlenen iftar programında bir araya geldi. Programa Antalyaspor AŞ Başkanı Sinan Boztepe, Antalyaspor Kulübü Başkanı Aziz Çetin, Antalyaspor Vakfı Başkanı Gültekin Gencer ve yöneticilerin yanı sıra geçmiş dönem başkanları, yöneticileri, altyapı sporcuları ve taraftarlar katıldı. Boztepe, yaptığı konuşmada camia olarak ramazanda bir araya gelmenin mutluluğunu dile getirirken, Antalyaspor’a gönül veren herkesin yaklaşan Ramazan Bayramı’nı da kutladı. İftar programında ayrıca sema gösterisi de gerçekleştirildi.